Ґаптувальня – спосіб вишивки золотими і срібними нитками. 

Ґаптувати – протоптувати, прокладати свою стежину. 

Ці два способи вжитку одного слова – буквальний і метафоричний – стали основою філософії бренду.

Народжений у Івано-Франківську, бренд вишитого одягу Ґаптувальня оспівує самобутність аутентичної української вишивки. Створені багато поколінь тому традиційні візерунки мають в собі набагато більше, ніж суто естетичну складову – це маніфест любові до українських традицій та цінностей.

Саме зараз ця енергія потрібна українцям, як ніколи: зв’язок з предками та усвідомлення власної ідентичності здатні надавати впевненості у майбутньому, дарувати надію та віру.

Наталя Гергелюк
Засновниця бренду
Сукня з вишивкою "Троянди"

Засновниця бренду Наталя Гергелюк перейняла захоплення вишиваним одягом у власній родині, з дитинства надихаючись естетикою та силою, що мають в собі традиційні українські орнаменти.

«Для нас етно-одяг вважався парадним і носили його вкрай рідко. А коли витягали з шафи, це означало, що в хаті велике свято», – пояснює дизайнерка. 

Ґаптувальня  робить акцент на доречності традиційної вишитої сорочки за будь-якої нагоди.

Поєднуючи сучасні силуети і вишивку, бренд демонструє, що народна культура існує поза часом – вона розвивається на наших очах і трансформується разом із суспільством. Одяг від Ґаптувальні не потребує особливих приводів – він створений, щоб супроводжувати вас кожного дня, на роботі і під час відпочинку.

Бо повага до власної культурної ідентичності беззаперечно личить кожному українцю.

Сорочка чоловіча з гемотричною вишивкою